Urząd Miejski w Kluczborku

Nawigacja:

Wyszukiwarka:

Treść strony

XI RODZINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR DYREKTORA PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ W BOGACICY

Turniej ten odbył się 07 marca 2020r. W tym roku uczestniczyło 11 drużyn, składających się z dziecka i spokrewnionej osoby dorosłej.
       Drużyny te zostały podzielone na 2 grupy.  W grupach rywalizowano każdy z każdym. Drużyny, które zajęły 1 i 2 miejsce w grupie grały w półfinałach, a później w finałach, walcząc o miejsca 1-4. Drużyny, które zajęły 3, 4 i 5  miejsca w grupie, rywalizowały o miejsca 5-10.
Najlepszą drużyną turnieju, została rodzina Szymon i Paweł Skotnik, którzy przyjechali z Siemianic w województwie Wielkopolskim, a nie mieli sobie równych, wygrywając wszystkie mecze. Z gminy Kluczbork bardzo dobrze wypadli Łukasz i Piotr Langner, którzy zdobyli 2 miejsce, a na trzecim stopniu podium uplasowali się Klaudia i Paweł Poprawa.
Turniej stał na bardzo wysokim poziomie. Dużymi umiejętnościami gry wykazali się zarówno uczniowie, jak i dorośli. Pojedynki często kończyły się po zaciętej walce, a o losach spotkania decydowała gra podwójna. Dzieci bardzo przeżywały, gdy przy stole grę swoją rozgrywali rodzice. Drużyny z trzech czołowych miejsc otrzymały puchary i nagrody. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy.