Nawigacja:

Wyszukiwarka:

Treść strony

X Grand Prix Ziemi Kluczborskiej w tenisie stołowym

14 grudnia 2019r w Publicznej Szkole Podstawowej w Bogacicy odbył się finałowy turniej X Grand Prix Ziemi Kluczborskiej w tenisie stołowym. W całym cyklu GP uczestniczyło aż 36 zawodników z województwa opolskiego, śląskiego, łódzkiego i wielkopolskiego. Najlepszym zawodnikiem, który wygrał trzy punktowane turnieje był Jan Kasendra z Kępna, który przez turniej przeszedł jak burza, wygrywając wszystkie pojedynki. Z naszego regionu najwyżej sklasyfikowany został Andrzej Hanas z Gorzowa Śl., który wywalczył znakomite  3 miejsce. Równie dobrze zaprezentował się Dominik Langner z Bażan, który zajął 4 miejsce i Edmund Olszowy z Praszki, który wywalczył 6 miejsce. Miejsce w pierwszej dziesiątce wywalczyli jeszcze: Paweł Poprawa z Ligoty Zameckiej (7m-ce) i Łukasz Langner z Bażan  (9 m-ce). Zawodnicy z miejsc I-VI zostali nagrodzeni pucharami i nagrodami, a wśród pozostałych, w formie loterii rozlosowane zostały cztery nagrody rzeczowe  Każdy uczestnik finałowego turnieju otrzymał okolicznościowy upominek i dyplom.
Wszyscy wykazali się dużymi umiejętnościami gry w tenisa stołowego, a mecze pomiędzy zawodnikami z pierwszej 10 były często zacięte i stały na bardzo wysokim poziomie.
Dziękuję wszystkim zawodnikom za stworzoną atmosferę podczas turnieju. Pragnę również podziękować sponsorom turnieju, którzy ufundowali puchary, dyplomy i upominki. Sponsorami X GP Ziemi Kluczborskiej byli: Urząd Miasta Kluczbork, OSiR Kluczbork, Piekarnia p. Rojowskich z Bogacicy
Już dziś zapraszam na XI Grand Prix Ziemi Kluczborskiej w tenisie stołowym, które rozpocznie się we wrześniu 2020r

X GRAND PRIX ZIEMI KLUCZBORSKIEJ W TENISIE STOŁOWYM KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU